Půjčka na fotovoltaiku

Fotovoltaika je chytrý způsob, jak šetřit peněženku a přírodu zároveň. A protože my na Zonky chytrým řešením fandíme, máme pro vás na fotovoltaiku od Sun.Energy Group s.r.o. (dále jí budeme říkat jen Sun.Energy), výhodnou půjčku s garantovaným ročním úrokem jen 5,99 %. I ta totiž může ušetřit vaši peněženku.

id esse laboris

Na Zonky.cz pomáháme lidem k levnějším půjčkám a dostupnému investování

Díky moderním technologiím u nás klienti neplatí zbytečné náklady, takže jim zůstane víc peněz. Společně tak od roku 2015 měníme finanční trh k lepšímu.

Půjčujete si od lidí, jako jste vy. Takže výhodněji a férově.

Půjčku vyřídíte odkudkoliv. Třeba jedním prstem v mobilu.

Nic před vámi neskrýváme. Jeden nízký poplatek a žádné finty.

Půjčku, nebo její část, můžete kdykoliv zdarma splatit. Třeba když získáte na fotovoltaiku dotace.

Jak můžete půjčku získat?

1

Nechte si od Sun.Energy nacenit své fotovoltaické plány. Ať víte, kolik peněz potřebujete.

2

Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář. Najdete ho tady dole na stránce.

3

Co nejdřív se vám ozveme a všechno s vámi probereme.

4

Když se vám podmínky půjčky budou líbit, vyplníte krátkou online žádost.

5

Pak už jen rychle posoudíme, jestli vám můžeme půjčku dát.

6

Když to klapne, ověříme u Sun.Energy platné sjednání „Smlouvy o dílo“. A jakmile bude ověřeno, pošleme vám peníze rovnou na účet.

Kontaktní formulář

Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte s tím, že vaše kontaktní údaje z tohoto formuláře přiletí společnosti Air Bank a.s., aby se s vámi spojila a oslovila vás s nabídkou půjčky Zonky. Pokud si to v mezičase nerozmyslíte a svůj souhlas neodvoláte, ozveme se vám co nejdříve. Více informací o tom, jak na Zonky zpracováváme osobní údaje, naleznete zde. Souhlas pak můžete odvolat jednoduše tak, že napíšete na informacevbezpeci@zonky.cz.

Reprezentativní příklad se týká půjčky ve výši 400 000 Kč s pevnou úrokovou sazbou 5,99 % ročně, se splatností 60 měsíců, měsíčními splátkami 7 879 Kč, poslední splátkou 7 817,95 Kč, a jednorázovým 2% poplatkem z výše půjčky, který tady dělá 8 000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky. Výsledná RPSN je pak 7,03 %. Celou výši půjčky vyplatíme na účet klienta. Celkem klient zaplatí 472 678,95 Kč. Půjčku Zonky můžete kdykoliv a zdarma předčasně splatit. Třeba když provedete mimořádnou splátku ve výši 200 000 Kč po roce od načerpání půjčky, bude nová doba splácení 32 měsíců, měsíční splátky 7 879 Kč a poslední splátka 1 308,50 Kč. Celkem zaplatíte včetně mimořádné splátky 437 685,16 Kč a na úrocích tak ušetříte celkem 34 993,79 Kč. Samozřejmě pokud se půjčku nezmění nějak jinak, třeba tím, že si pošlete mimořádnou splátku.